Porada Zielarska

PORADA ON-LINE

Opierając się na powszechnym dostępie do internetu, przygotowałem dla Państwa możliwość skorzystania z porady / konsultacji zielarskiej on-line. Po wypełnieniu znajdującego się poniżej formularza, porada / konsultacja zielarska zostanie indywidualnie opracowana a następnie przesłana w formie elektronicznej (e-mail) pod adres podany w formularzu kontaktowym.

Proszę o jak najdokładniejsze wypełnienie wszystkich rubryk poniższego formularza. Każda informacja ma znaczenie.

Numer telefonu jest niezbędny, gdyż może zaistnieć potrzeba dodatkowego wywiadu.

Czas oczekiwania na poradę może być różny i będzie uzależniony od kolejności przesyłania kwestionariuszy. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, by odpowiedzi na Państwa zapytania zostały wysłane jak najszybciej, jednak proszę pamiętać, że w tym przypadku liczy się nie tylko czas ale i rzetelność (fachowość) przygotowanej porady / konsultacji.

Uwaga:

W ostatnim czasie liczne - zamówione za pobraniem - porady / konsultacje zielarskie nie zostały odebrane, mimo pozostawianego przez Pocztę Polską awizo. Jest to postępowanie niepoważne, przygotowanie takiej porady zajmuje odpowiednio dużo czasu, który mógłbym wykorzystać na przebywanie z Rodziną, czy też przygotowywanie porad dla osób naprawdę potrzebujących, które często dokonały wpłat i musiały czekać na poradę (obowiązuje - przypomnę - kolejność zgłoszeń).

Dlatego ze względów organizacyjnych (szanując czas osób szczerze zainteresowanych poradą / konsultacją zielarską oraz własny), informuję, że od dnia 24 marca 2017 roku, porady i konsultacje zielarskie, opracowywane będą jedynie za przedpłatą. Po wypełnieniu formularza, proszę o dokonanie wpłaty określonej w formularzu kwoty. Po zaksięgowaniu wpłaty, porada / konsultacja zielarska zostanie niezwłocznie opracowana oraz przesłana na wskazany w formularzu adres e-mail.


Informacje podstawowe


Informacje dodatkowe
Dane do wysyłki
Rodzaj wybranej usługi

Szukasz dobrej jakości produktu, np. oleju z czarnuszki i nie wiesz na jaką firmę się zdecydować? Nie wiesz jak przygotować tinctura calendulae , macerat kozieradkowy czy maseczkę lnianą? W Twoim ogródku rośnie ciekawa roślina, np. miłorząb japoński albo jagoda kamczacka i zastanawiasz się, jak to wykorzystać? Masz dylemat, który z 20 preparatów polecanych przy odchudzaniu wybrać? A może dysponujesz recepturą zielarską i nie wiesz, czy warto z niej skorzystać? Ta opcja jest dla Ciebie. Opisz czego potrzebujesz a w ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedź.

Pełna porada zielarska obejmuje sugestie oraz zalecania w zakresie racjonalnego stosowania ziół, mieszanek ziołowych oraz innych produktów zielarskich (np. nalewek czy olejów), a także kosmetyków ziołowych i suplementów diety, które mogą być stosowane w poszczególnych schorzeniach i dolegliwościach.
Porada zawiera opis konkretnych produktów (ziół, mieszanek, suplementów diety) wraz z sugestią dotyczącą firm produkujących oraz bezpiecznymi dawkami. Wszystkie produkty są indywidualnie dobierane w oparciu o informacje zamieszczone w formularzu on-line.
Po wypełnieniu formularza, najpóźniej w przeciągu 72 godzin otrzymasz indywidualnie opracowaną poradę zielarską.

X Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji
Menu Strony